hat-885402_640Rynek kosmetyczny stale się rozwija i salony oferują nam coraz więcej interesujących rozwiązań, dzięki którym uzyskamy piękny wygląd na długi czas Jednym z nich jest opalanie natryskowe. Staje się coraz bardziej popularne w Polsce, jednak wiele kobiet wciąż nie do końca wie na czym polega zabieg. Aby przekonać się do wizyty w salonie kosmetycznym, wystarczy poznać kilka istotnych zalet tej nowoczesnej metody opalania.

Jedną z najbardziej istotnych zalet opalania natryskowego jest natychmiastowy efekt. Mnóstwo kobiet przyznaje, że kilkugodzinne wylegiwanie się na plaży w upale to dla nich męczarnia. Tymczasem mamy do wyboru alternatywę, dzięki której uzyskamy upragniony koloryt skóry bezpośrednio po zabiegu. W dodatku nie musimy odwiedzać salonu kilkakrotnie, aby zauważyć efekty – skóra jest ciemniejsza już po pierwszej sesji.

Ku uciesze pań, zmagających się z cerą naczynkową, opalenizna natryskowa to doskonały sposób, aby zamaskować wszelkie niedoskonałości skóry. Zakrycie naczynek, zaczerwienień czy siniaków sprawi, że skóra stanie si jednolita i będzie się prezentowała o wiele bardziej estetycznie. Mgiełka opalająca to również świetny sposób na rozstępy.

Jak wiadomo, opalenizna w optyczny sposób wyszczupla sylwetkę. Z tego powodu, warto wybierać tylko profesjonalne, doświadczone salony kosmetyczne. Tylko kompetentna  doświadczona kosmetyczka będzie w stanie rozprowadzić płyn opalający w taki sposób, aby optycznie wyszczuplić talię, brzuch czy uda.

Kolejną zaletą opalana natryskowego jest fakt, że używane podczas zabiegu produkty idealnie nawilżają skórę. W salonach stosowane są jedynie te najczęściej rekomendowane kosmetyki. W efekcie, kondycja skóry jest o wiele lepsza niż w przypadku solarium czy długotrwałego przebywania na słońcu. Dodatkowo po zabiegu, klientki zachęcane są do częstszego nawilżania ciała, gdyż dzięki temu dłużej mogą zachować efekt pięknej opalenizny.

Kobiety, które stosowały samoopalacz, mogą mieć obawy, że mgiełka opalająca charakteryzuje się ciężkim, słodkim zapachem. Wręcz przeciwnie. Stosowany płyn posiada bardzo naturalny zapach.

Okazuje się, że stosowana podczas opalania natryskowego mgiełka jest na tyle bezpieczna dla ciała, że mogą z niej korzystać nawet kobiety w ciąży. W przeciwieństwie do promieni UV czy solarium, opalanie natryskowe jest całkowicie nieszkodliwe dla dziecka, ani dla matki. Delikatna mgiełka jest również doskonałą alternatywą dla osób, które ze względu na fototyp skóry lub chorobę, nie mogą opalać się na słońcu.