Skandynawski styl powoli odchodzi, a jego miejsce zajmują dodatki nawiązujące do poprzednich epok i natury. Styl vintage zaczyna się popularyzować, a projektanci przykładają wagę do designu, w którym człowiek i natura tworzą idealny duet. Jak zatem urządzić swoje mieszkanie zgodnie z najnowszymi trendami, ale mimo wszystko zachować swój indywidualny gust i nie dać się ponieść modzie na maksa? Na te pytania znajdziesz odpowiedź w tym inspiratorze.

Moda 2019 we wnętrzach – mini podsumowanie

Za chwilę przedstawimy Ci mini przewodnik po trendach, jakie w 2019 roku będą rządzić światem wnętrz.

  • Wyposażenie wnętrz w obłych kształtach – ten trend na pewno będzie się coraz bardziej przebijał w tym roku. Meble kawowe, pufy i kanapy są coraz bardziej zaokrąglone, a kolory jakie się na nich pojawiają pastelowe, ale i odważne. Każdy znajdzie coś dla siebie.
  • Maksymalizm? Jesteśmy na tak! – po woli minimalistyczne pomieszczenia odchodzą w zapomnienie. Rządzą wzory, kolory i dużo dekoracji. szczególnie tych bliskich naturze. Nie bez powodu myśliwski styl coraz bardziej się popularyzuje. Rogi zamiast wieszaka? Poroże jako świecznik? Lampa z trofeów myśliwskich? Jesteśmy na tak!
  • Zwierzęce printy i dodatki – nie da się ukryć, że wykładziny i wielkie dywany we wzory odeszły w zapomnienie kilka lat temu. Teraz liczy się gra detali. Owcza skóra pod stołem, mini wycieraczka z futra? Te elementy będą modne w 2019 roku.

Jeden dom i kilka gustów

Teraz pora na najgorętszą część inspiratora, czyli urządzanie pomieszczeń. Często każdy z domowników ma inną wizję designu i trudno pójść na kompromis. Jeśli jesteś fanem łowiectwa, ale reszta rodziny ceni minimalizm, możesz zaszaleć i stworzyć swój własny gabinet w stylu myśliwskim.

Przydadzą Ci się rustykalne, bogato zdobione meble do pokoju myśliwskiego, które podkreślą twój indywidualizm i stworzą Ci własny kącik, w który odetniesz się od reszty świata.

Najlepsze, wykonane z materiałów najwyższej jakości, elementy wyposażenia wnętrz, takie jak na przykład wyroby z poroża https://antlabo.pl/, znajdziesz w sklepie internetowym, Antlabo.