ciazaKobiety, które potrzebują konsultacji z ginekologiem lub poszukują odpowiedniego specjalisty do poprowadzenia ciąży, mogą zapisać się na wizytę do naszego ginekologa w Częstochowie.

Zapewniamy kompleksową i fachową opiekę ginekologiczną. Nasz specjalista przeprowadza badania profilaktyczne, np. cytologię, USG. Dzieki nowoczesnemu sprzętowi przeprowadzamy także badania kobiet w ciąży, np. badania prenatalne i dokładne USG płodu. Ginekolog dba o to, by pacjentka będąca w ciąży w porę przeprowadzała wszelkie niezbędne badania i monitoruje rozwój dziecka w łonie matki. Dzięki regularnym konsultacjom z naszym lekarzem pacjentka będzie miała pewność, że ciąża przebiega prawidłowo.

ginekolog Częstochowa

Nasz ginekolog w Częstochowie przyjmuje także pacjentki potrzebujące porad dotyczących antykoncepcji. Specjalista pomaga w wyborze odpowiedniej antykoncepcji hormonalnej.

Zapraszamy także panie, które jeszcze nigdy nie były u ginekologa, a chciałyby skonsultować swój stan zdrowia. Gwarantujemy, że wizyta przebiegnie w przyjaznej atmosferze, a badanie nie bedzie bolesne. Panie, które obawiają sie pierwszej wizyty u ginekologa, zapewniamy, że nie ma powodów, żeby się obawiać ani wstydzić.

Gabinet naszego ginekologa jest kompleksowo wyposażony i dostosowany do wysokich standardów profilaktyki i leczenia chorób układu rozrodczego kobiet. Oferujemy pacjentkom wizyty popołudniowe i konkurencyjne ceny konsultacji i badań ginekologicznych.