beautiful-women-customtemporary-tattoosDziś każdy chce wyglądać pięknie i młodo, bez względu na wiek. Wiele osób obawia się jednak inwazyjnych zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej, dlatego często gładka, promiennie wyglądająca cera, pozostaje jedynie w sferze marzeń. Nowe osiągnięcia w dziedzinie medycyny estetycznej sprawiają, że marzenie o młodym wyglądzie staje się osiągalne dla większości ludzi.

Shilouette – bezpieczny sposób na młody wygląd

Medycyna estetyczna oferuje różne metody usuwania oznak starzenia. Najczęściej decydujemy się na odmładzanie twarzy, jednak stosowanie wypełniaczy, czy operacja plastyczna wielu osobom wydają się zbyt drastycznym i niebezpiecznym przedsięwzięciem. Jeśli chcemy zwalczyć pierwsze objawy starzenia, takie jak utrata elastyczności skóry i jej zwiotczenie, można zdecydować się na nowoczesny, mało inwazyjny i zupełnie bezpieczny zabieg, do którego wykorzystywane są rewolucyjne nici Shilouette Soft. Są to nici wchłanialne, wykonane z kwasu polimlekowego i glikolowego, które posiadają specjalne stożki. W czasie zabiegu stożki wczepiają się głęboko w tkankę, tworząc odpowiednie napięcie skóry. Dokładny opis tej metody odmładzania twarzy i szyi przedstawia Kliniki Medycyny Estetycznej Ziemlewski: http://klinikiziemlewski.pl/medycyna-estetyczna.

Zalety stosowania nici liftingujących

Nici liftingujące to stosunkowo młoda metoda odmładzania, jednak bardzo szybko zyskuje ona rzesze zwolenników na całym świecie. Co sprawia, że nici Shilouette Soft cieszą się tak dużym powodzeniem wśród pacjentów gabinetów medycyny estetycznej? Zabieg jest mało inwazyjny i bezpieczny, co daje pacjentom duży komfort psychiczny. Ponadto, odbywa się on w znieczuleniu miejscowym, efekty zabiegu są widoczne natychmiast, a pacjent nie wymaga hospitalizacji. Możliwość powrotu do normalnej aktywności życiowej tuż po przeprowadzonym zabiegu to dla wielu osób bardzo atrakcyjne rozwiązanie. Sam zabieg trwa około 30 minut – chwila spędzona w gabinecie skutkuje długotrwałym i świetnym efektem napięcia i wygładzenia skóry. Dzięki zabiegowi można skorygować kształt policzków, linii żuchwy i łuków brwiowych. Skóra wygląda młodziej, a owal twarzy staje się bardziej atrakcyjny. Po zabiegu nie ma blizn, ani żadnych widocznych śladów przeprowadzenia liftingu – oczywiście, poza promiennym wyglądem. W razie konieczności, można wykonywać także inne zabiegi odmładzające, jak np. botoks, ponieważ stosowanie nici Shilouette nie wyklucza innych dróg do osiągnięcia pełnej satysfakcji ze swojego wyglądu.

Dla kogo przeznaczone są nici Shilouette Soft?

Zabieg dedykowany jest wszystkim osobom, które pragną zwalczyć pierwsze oznaki starzenia, zapewniając sobie młody i naturalny wygląd na długi czas. Na jego wykonanie decydują się przede wszystkim kobiety, które chcą skorygować kształt twarzy i przywrócić skórze jędrność i elastyczność, jednak nici liftingujące to doskonałe rozwiązanie także dla mężczyzn, szczególnie tych łysiejących, u których trudno byłoby ukryć blizny po tradycyjnych zabiegach odmładzających.

Przygotowanie do zabiegu

Stosowanie nici liftingujących nie wymaga jakiegoś konkretnego przygotowania ze strony pacjenta. Należy pamiętać, że zabieg polecany jest osobom o dobrym zdrowiu. Cukrzyca, choroby serca i nadciśnienie tętniczne to schorzenia, które wykluczają pacjenta z zastosowania zabiegu. Na kilka dni przed wprowadzeniem nici nie należy zażywać aspiryny, a dzień przed zabiegiem nie powinno się spożywać alkoholu ani kawy.

Więcej informacji o nowoczesnych zabiegach medycyny estetycznej na http://www.klinikiziemlewski.pl.