child-1242720_640

Piękna opalenizna podkreśla urodę oraz dodaje charakteru. Co więcej, ku uciesze pań, sprawia, że sylwetka wygląda o wiele szczuplej. Wiadomo jednak, że nie każda z kobiet lubi leżenie na plaży w pełnym słońcu. Poza tym, może to doprowadzić do poparzenia skóry. Z resztą nie jedna z nas musi zmagać się w wakacje ze skórą schodzącą z nosa. Z tego powodu, warto przekonać się, że opalenizna natryskowa to przyjemny, skuteczny, szybki, a przede wszystkim bezpieczny zabieg.

Profesjonalny zabieg tylko w salonie

Opalanie natryskowe może wykonywać tylko i wyłącznie doświadczona osoba, która dysponuje wysokiej jakości preparatem i aplikatorem. Cały proces nie wymaga szczególnego przygotowania się. Jak przed każdym zabiegiem kosmetycznym, warto po prostu zadbać o higienę osobistą. Nie zaleca się jednak stosowania różnych kremów, balsamów czy olejków bezpośrednio przed wizytą w salonie. Tłusta skóra mogłaby bowiem nie do końca wchłonąć preparat opalający i znacznie zmniejszyć efektywność zabiegu.  Jest on wykonywany na stojąco. Klientka powinna stanąć w niewielkim rozkroku z rękoma rozłożonymi na boki. Umożliwi to równe pokrycie każdego fragmentu skóry.

Opalanie natryskowe dla dzieci

Metoda jest przeznaczona również dla dzieci. Solarium mogłoby podrażnić młodą skórę, tak samo jak zbyt długie przybywanie na słońcu. Osoby, które nie mogą skorzystać z zabiegu to te cierpiące na alergie skórne, łuszczycę, wypryski, skaleczenia, trudno gojące się rany, nadmierną potliwość czy astmę. Jeśli nasze dziecko ma wkrótce wziąć udział w ważnej uroczystości, wystąpić na scenie lub z pewnych powodów nie może opalać się w sposób naturalny, opisywana metoda będzie idealnym rozwiązaniem. Jego największą zaletą jest natychmiastowo widoczny efekt. Co więcej, składniki zawarte w mgiełce opalającej, pozytywnie oddziałują na skórę. Sprawiają, że jest ona nawilżona, zregenerowana oraz odżywiona. Profesjonalny salon  cechuje się doświadczonym i wykwalifikowanym personelem. Oprócz tego, używa tylko kosmetyków najwyższej jakości. Pamiętajmy, że nieodpowiednio dobrane preparaty mogą negatywnie wpłynąć na skórę i powodować podrażnienia lub infekcje.

Opalanie natryskowe to korzystny zabieg zwłaszcza podczas miesięcy zimowych gdy nie mamy kontaktu ze słońcem. Ciemna skóra będzie się pięknie prezentowała na różnych przyjęciach czy podczas wystąpień na scenie. Zwrócimy dzięki niej uwagę towarzyszących nam ludzi, a nasza skóra będzie wyglądała zdrowo i pięknie.