Wybór odpowiedniego upominku, który spodoba się mężowi, może być trudny, ponieważ ukochany nie będzie chciał sprawić przykrości żonie swoją reakcją. Podarunki mogą być klasyczne (książka, gadżet elektroniczny), brawurowe (skok ze spadochronem, na bungee) lub pozwolą się odprężyć (pobyt w spa). Urodziny można spędzić również we dwoje, relaksując się w czasie romantycznego weekendu.

Jak wybrać podarunek dla męża?

Prezent dla męża na urodziny to trudny dylemat dla małżonki. Aby zrobić mu niespodziankę, żona potrzebuje informacji dotyczących wymarzonego gadżetu (tabletu gry, książki). Może również stworzyć sytuację, w której mąż poczuje się wyjątkowo i zrealizuje swoje marzenie (rejs statkiem, skok z wysokości, jazda sportowym samochodem). Wybadanie potrzeb partnera, obserwacje ukochanego oraz słuchanie to trzy podstawowe elementy pozwalające żonie wybrać niezapomniany prezent.

Brawurowe prezenty, które spodobają się mężowi

Jeśli mąż lubi poczuć adrenalinę lub czuje w pracy monotonię, to spośród wielu pomysłów na prezent, żona może wybrać taki, który będzie brawurowy, odważny, a jednocześnie bezpieczny. Skoki z wysokości czy skok ze spadochronem pozwolą wyzwolić ukrytą wewnątrz energię oraz zapomnieć o pracy. Podobnie będzie w przypadku driftu oraz jazdy jako pasażer w luksusowym samochodzie bądź jazdy ciężarówką wojskową lub czołgiem. Akrobacje na wodzie, loty szybowcem czy helikopterem to nie tylko prezent dla męża, który ma urodziny latem, ale również idealna niespodzianka dla partnera urodzonego zimą, ponieważ voucher można zrealizować w każdym momencie.

Prezenty, które pozwolą się zrelaksować

Idealnym prezentem dla zmęczonego mężczyzny może być masaż tajski lub sportowy, który pozwoli się zrelaksować i odprężyć. Jeśli mąż lubi próbować różnych rodzajów alkoholu, można mu wręczyć karnet na degustację whisky, win lub piw regionalnych. Żona również może uczestniczyć w tym wyjątkowym czasie, idąc z mężem na degustację win. Kurs sushi czy fotografowania to kolejne propozycje, które pozwolą przyjemnie spędzić czas. Relaksujące mogą okazać się: kurs płetwonurkowania oraz nauka jazdy na nartach.

Urodziny, które można spędzić we dwoje

Jeśli małżonkowie spędzają ze sobą mało czasu, ponieważ oboje mają obowiązki zawodowe i wymieniają się opieką nad dziećmi, to chętnie spędziliby czas tylko we dwoje. Żona może zaproponować mężowi wspólny weekend w spa czy lekcje tańca, które pozwolą zbliżyć się do siebie. Nauka nowych umiejętności (gra na instrumencie, kurs snowboardowy) lub wypad do escape roomu odprężą zarówno jubilata, jak i żonę.