Jeśli jesteś fanem wnętrz i nie wyobrażasz sobie, by Twoje mieszkanie nie było zgodne z najnowszymi trendami, to na pewno chcesz wiedzieć, co będzie modne w 2020. Jakie style warto wybrać, żeby urządzić swój dom na czasie? Jakie materiały i dodatki staną się „must have’em” w następnym roku? O tym wszystkim przeczytasz poniżej.

Stawiamy na naturę – wnętrzarska moda 2020

Trend ekologiczny z miesiąca na miesiąc staje się coraz bardziej natarczywy. Atakuje nas nie tylko od strony tekstyliów czy producentów opakowań, ale przede wszystkim ze strony projektantów wnętrz. Jeśli chcemy, by nasze mieszkanie spełniało warunki pozwalające określić je modnym, w 2020 postawmy na eko akcesoria i materiały wysokiej jakości.

Masz w planach remont lub przeprowadzkę? Nie będzie lepszej okazji, by wcielić trendy w aranżację swojego gniazdka. Wybieraj wszystko to, co ma wysoką jakość i jest przyjazne dla środowiska. Może zamiast drewnianego parkietu lub paneli, lepiej sprawdzą się wykładziny dywanowe w modnym kolorze i wzorze? Wszystkie chwyty dozwolone – ważne, by troska o środowisko przyświecała nam w czasie projektowania wymarzonego mieszkania.

Dzikie akcenty w salonie i sypialni

Kolejny rok, upewnia nas w przekonaniu, że trendy lubią się powtarzać. Po raz kolejny modny będzie styl afrykański i ciemne kolory wnętrz. Wiąże się to również z wykorzystaniem ciekawych dekoracji, by nadać styl w mieszkaniu. Jeśli ten trend do nas nie przemawia, ale nie chcemy pozostawać w tyle, możemy wprowadzić do poszczególnych pomieszczeń jedynie drobne detale z afrykańskim charakterem.

Mityczne detale – nowy nurt we wnętrzach

Każdy z nas pamięta czasy, gdy we wnętrzach pożądany był minimalizm. Styl starożytnej Grecji i Rzymu jeszcze bardziej go pogłębi. Projektanci stawiają na surowość w każdym tego słowa znaczeniu. Począwszy od industrialnych podłóg, a skończywszy na białych ścianach i figurkach przedstawiających znamienite postaci starożytności. Chcesz być na czasie i mieć modne wnętrze? Spodobał Ci się styl mityczny w mieszkaniu? Sprawdź, która podłoga stworzy najlepszą bazę do zaaranżowania domu w ten sposób: https://centrumposadzek.com.pl/.