Każdy ślub i wesele są inne, a dla pary młodej powinny być wyjątkowe. Wszystko zależy od organizacji i atrakcji, które pojawią się na części mniej oficjalnej.

Pierwszy taniec

Źródłem szczęścia każdej panny młodej jest idealny, oryginalny pierwszy taniec. Wiele par przed weselem inwestuje w wielogodzinne kursy. Wykonany w zaskakujący i niezwykły sposób jest efektywny, a tym samym zostanie zapamiętany przez zaproszone osoby. To także wspaniałe przeżycie dla pary młodej oraz gości.

Pokaz zdjęć

Coraz więcej par również decyduje się na pokazanie swoich zdjęć. Ale w tym przypadku trzeba mieć koncepcję. Najczęściej jednak jest to szybki przekrój życia państwa młodych. Wbrew pozorom nie jest to czasochłonne, a przynosi zaskakujące efekty – od wzruszenia do fali śmiechu. Często pokazy zdjęć są wzmacniane poprzez amatorsko zmontowane filmiki z życia pana i pani młodej.

Fontanna czekoladowa

Fontanna czekoladowa Zakopane http://www.imprezowyraj.pl/fontanna-czekoladowa/zakopane/ to najnowszy trend weselny. Ta słodkość sprawi przyjemność nawet największym maruderom. Świeże przekąski i przystawki, oraz belgijska czekolada najwyższej jakości, podniosą rangę każdej uroczystości. Fontanna czekoladowa jest coraz bardziej popularna, ale także stanowi ciekawą atrakcję na weselach. Pasuje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Prezenty dla gości

Upominki dla gości to innowacyjna atrakcja. Przyszła do Polski prosto ze Stanów. To świetny sposób na podziękowanie rodzinie oraz znajomym za przybycie na wesele i świętowanie razem z państwem młodym ich wielkiego dnia. Mogą występować w różnych formach. Jako słodycze, ciasteczka z wróżbą, alkohol w małych buteleczkach czy porcelanowe figurki.

Księga gości

To bardzo dobra pamiątka dla młodej pary. Kreatywne wpisy oraz życzenia będą wywoływały uśmiech na twarz państwa młodych jeszcze przez długie lata. Ideą księgi gości jest pozostawienie na zawsze życzeń, które mają się spełnić w najbliższym czasie. Podczas wesela można podawać ją sobie z rąk do rąk, albo pozostawić w widocznym miejscu tak, aby każdy miał szansę się wpisać w momencie, który mu najbardziej odpowiada.

http://www.imprezowyraj.pl