Zmysłowa bielizna to must have w szafie każdej kobiety. Nie tylko rozbudza zmysły i uatrakcyjnia życie seksualne, ale również podnosi wiarę we własne siły. W końcu możemy zakładać ją nawet na co dzień, a badania udowadniają, że gdy czujemy się seksownie, nasza pewność siebie skacze w górę. Tylko jak wybrać idealną bieliznę?

Seksowna bielizna – sposób na nieśmiałość

Przyjęło się, że erotyczne komplety zakładamy tylko do sypialni lub na randkę. Nic bardziej mylnego. Każdego dnia możemy nosić seksowne figi z koronką lub stringi damskie i tym samym czuć się pewniej we własnej skórze. Jeśli z natury jesteś osobą nieśmiałą, możesz nawet przy pomocy bielizny przezwyciężyć lęk i nauczyć się akceptować własne ciało.

Ważne jest, by tego typu komplety dobrać do swojej figury i kupić taki, który naprawdę nam się podoba i dobrze się w nim czujemy. Jeśli do tej pory rzadko kiedy zakładałyśmy erotyczne ubrania, warto zacząć metodą małych kroczków, od kupienia kompletu bielizny z koronki, a dopiero później odważyć się na coś bardziej gorącego.

Dzięki szerokiemu wyborowi seksownych strojów, każda kobieta znajdzie dla siebie ten idealny. Nieważne czy jesteś plus size, czy może masz figurę modelki lub Twoje ciało jest szczupłe – erotyczne stroje w swojej szafie może mieć każda z nas.

Jak wybrać erotyczną bieliznę?

Może jesteś facetem i czytasz ten artykuł, by dowiedzieć się, jaki prezent zrobić swojej partnerce? A może jesteś naszą czytelniczką i zastanawiasz się, jak wprowadzić odrobinę pikanterii do sypialni? Dla każdego z Was mamy tutaj kilka sprawdzonych porad, dotyczących tego, jaka powinna być seksowa bielizna.

  1. Wybieraj bieliznę, w której czujesz się dobrze. Nie kupuj kompletów w kolorach, które do Ciebie nie przemawiają. To, że czerwień kojarzy się z seksem nie znaczy, że Ty będziesz czuć się atrakcyjna w tej barwie.

  2. Jeśli chcesz zrobić prezent kobiecie, przede wszystkim bądź rozważny i ukradkiem sprawdź, jaki rozmiar bielizny nosi. Często łatwo o wpadki, a po co prowokować kłótnie przez własne nieprzemyślane działania?

  3. Zanim kupisz komplet erotycznego stroju, dobierz go do figury. To rada zarówno dla pań, jak i dla ich partnerów, którzy robią prezent. W sieci znajdziesz mnóstwo opisów kształtów sylwetki i porad, jakie typy ubrań do nich pasują.