boots-181744_640

Botki to buty, które właśnie zaczynamy odkurzać i wyciągać z szaf, nadchodzą bowiem chłodne, deszczowe jesienne dni. Czas odstawić na bok baleriny i otwarte czółenka. W modzie niezwykle ważna jest również funkcja użytkowa, czyli wybieranie ubrań, które zapewnią nam również wygodę i ciepło, dlatego jesienią z przyjemnością „przestawiamy” się na noszenie bardziej zabudowanego obuwia, które chroni nas przed deszczem, śniegiem i chłodem.

Od kilku sezonów niezwykle modne są frędzle, zwłaszcza jako dodatek do kurtek skórzanych, torebek oraz do butów. Botki z frędzlami znajdują się na wishliście prawie każdej kobiety i trudno się dziwić – to bardzo stylowy dodatek, który ożywi każdą najprostszą stylizację i doda jej klimatu boho. Warto się zatem rozejrzeć za tego typu botkami i kupić sobie nawet kilka ich par, w różnych kolorach – na pewno założymy je nieraz.

Takie botki doskonale będą wyglądać zarówno z prostymi dżinsami rurkami, jak i z niektórymi spódnicami oraz sukienkami. Świetnie dodadzą stylu prostym połączeniom topu z rurkami, jak też i outfitom, które nawiązują do stylu boho. Frędzle jeszcze bardziej to podkreślą. Najlepiej wyglądają botki w kolorze karmelowym, beżowym lub brązowym, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, byśmy miały również taki model w kolorze czarnym, czy niezwykle modnych ostatnio odcieniach niebieskiego. Modą należy się bawić, a tylko do nas należy decyzja, w jaki sposób to zrobimy i co połączymy.

Pamiętajmy oczywiście o tym, aby nasze jesienne czy zimowe botki były również butami dobrej jakości, które zapewnią nam ciepło oraz ochronę przed deszczem. Warto zatem zainwestować w kilka par dobrego obuwia, które posłuży nam przez co najmniej kilka sezonów. Dobrej jakości buty nie przemokną, dzięki czemu nasza odporność nie zostanie na nic narażona. Warto zatem skupić się nie tylko na tym, jak te botki wyglądają i do czego nam pasują, ale także i na ich jakości wykonania.