fullscreen_e3c20cbe34bc2c9ee11021ad338cd2ddWybierając torebki przez ramię, znane na świecie tzw. cross body bags, setki tysięcy kobiet stawia na miejską elegancję w nowojorskim stylu. To połączenie unikalnego designu, najlepszych materiałów, oryginalnych zdobień, z funkcjonalnością i wygodą użytkowania.

Długi pasek torebek przez ramię, który umożliwia noszenie ich w nonszalancki sposób, stanowi charakterystyczną cechę wspomnianych modeli i jednocześnie robi z nich kultowy obiekt pożądania, lansowany choćby przez takie zagraniczne ikony mody jak Alexa Chung! Mocnym punktem designu torebek przez ramię jest jego eklektyzm – każdy model jest niezwykle poręczny i bez trudu mieści niezbędne drobiazgi, (dowód, pomadkę, kartę do bankomatu) co sprawia, że są niezastąpionym dodatkiem do stylizacji podczas wieczornych wyjść do miasta, na koncert czy do kina. Jednocześnie szeroka gama kolorystyczna i oryginalne zdobienia, w których prześcigają się producenci sprawia, że niektóre modele wyglądają jak prawdziwe dzieła sztuki i są zbierane przez kobiety z prawdziwie kolekcjonerskim zapałem.

Z czym łączyć
Niewielkie, choć praktyczne rozmiary torebek przez ramię pozwalają je łączyć właściwie z każdym strojem, w dowolnej – codziennej lub wieczorowej – stylizacji. Przewaga tego rodzaju torebek nad innymi modelami jest, między innymi, taka, że z uwagi na swoje nieabsorbujące uwagi gabaryty nie przytłaczają ani nie dominują żadnego stroju, będąc za to jego interesującym dodatkiem lub – w zależności od intencji – kontrapunktem. Uniwersalność designu torebek przez ramię sprawia, że wyglądają tak samo dobrze noszone przez młode dziewczyny, jak i dojrzałe, świadome swego stylu kobiety: wszystkim dodają naturalnego uroku i świeżości.

Propozycje Kazar
Kolekcja torebek przez ramię Kazar jednoznacznie wpisuje się w dominujący obecnie w świecie mody trend lansujący miejską wygodę. Lekkie i wygodne modele dostępne w ofercie marki nawiązują do stylu sport i casual i z pewnością świetnie uzupełnią codzienny, casualowy strój. W kolekcji dominują chłodne, stonowane szarości, czerń i granat, których spokój przełamuje ekstrawagancki wzór pepitki czy intrygujący motyw wężowej skóry w połyskliwych, niebieskich odcieniach. Całość kolekcji inspirowana jest duchem swobody i naturalności, zabawą konwencjami modowymi, niesztampowym podejściem do lansowanych trendów. Kobiety, które cenią sobie połączenie funkcjonalności z oryginalnością, z pewnością będą zachwycone propozycjami marki Kazar. Wszystkie torebki przez ramię z najnowszej kolekcji Kazar dostępne na http://www.kazar.com/pl/sklep/kobieta/torebki-skorzane/przez-ramie

Wybór odpowiedniej torebki czy innego dodatku, ułatwi z pewnością akcja promocyjna „Darmowe zwroty”, organizowana w sklepie online. W okresie od 1 listopada do 6 grudnia każdy, kto w ramach 1 transakcji dokona zakupów za min. 100 zł, będzie mógł zwrócić produkt za darmo (za pośrednictwem kuriera DHL lub Paczkomatów InPost). Akcja promocyjna dotyczy zamówień wysyłanych na terenie Polski.