kardiologdzieciecyOdrębną specjalnością niż kardiologia ogólna jest w naszej przychodni kardiologia dziecięca. Może się zdarzyć, że twoje dziecko ma problemy ze swoim serduszkiem. Jesli lekarz pediatra wypisze skierowanie do kardiologa dziecięcego, gdyż jest podejrzenie jakichś nieprawidłowości w funkcjonowaniu małego serduszka, możesz zapisać swoje dziecko do naszego kardiologa dziecięcego w Czestochowie.

kardiolog dziecięcy Częstochowa

Być moze juz po urodzeniu swtierdzono u twojego dziecka jakieś wady wrodzone serca. Wówczas szczególną opieką należy otoczyć serce twojego maluszka. Nasz kardiolog dziecięcy w Czestochowie będzie stale monitorować rozwój serduszka twojego malucha.

Posiadamy odpowiednio wyposażony gabinet, gdzie nasz specjalista wykonuje badania i odpowiednio zajmuje się małymi pacjentami. Lekarz przyjmuje dzieci od noworodków do nastolatków. Zapewniamy kompleksową i fachową opiekę kardilogiczną.

Nie musisz szukać dobrego specjalisty poza Częstochową, np. na Śląsku czy w Warszawie. U nas nie musisz także zapisywać dziecka z dużym wyprzedzeniem. Oferujemy dogodne terminy konsultacji lekarskich i konkurencyjne ceny.

Prowadzimy zapisy telefoniczne oraz osobiste w siedzibie naszej przychodni w Częstochowie. Nasi pracownicy udzielają wszelkich potrzebnych informacji. O naszej przychodni można również poczytać na naszej oficjalnej stronie internetowej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych usług medycznych. Nasi specjaliści cechują się profesjonalnością i dobrym podejściem do wszystkich swoich pacjentów.