neurologRzadką specjalnością medyczną, a jednocześnie niezwykle wymagającą dziedziną medycyny, jest neurologia. W naszej przychodni prowadzimy zapisy na wizyty u neurologa w Częstochowie i oferujemy atrakcyjne ceny.

Neurolog zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem chorób układu nerwowego. Często są to poważne choroby, gdyż dotyczą niezwykle ważnej i newralgicznej części ludzkiego organizmu, a mianowicie mózgu.

neurolog Częstochowa

Podczas wizyty u neurologa ważne jest wiele informacji na temat organizmu pacjenta. Neurologa interesują aktualne wyniki badań ogólnych, takich jak morfologia, OB, poziom cholesterolu, dlatego też warto zrobić te badania przed wizytą. Specjalista przerpowadza wywiad z pacjentem. Interesuje go także dotychczasowa dokumentacja medyczna. Jesli pacjent taką posiada, należy ją przygotować przed wizytą i pokazać lekarzowi. Warto tez przygotować listę dotychczas przyjmowanych leków, zarówno tych przepisywanych na receptę, jak i przyjmowanych bez recepty, również ziołowych.

Neurolog przeprowadza ogólne badanie lekarskie, a także badanie neurologiczne, dzieki któremu neurolog jest w stanie wykryć zmiany w układzie nerwowym. Specjalista może okreslić, która część tego ukladu jest uszkodzona lub funkcjonuje nieprawidłowo. Jest to niezywkle istotne badanie, gdyż pozwala wykryć takie zmiany, jakich nie da sie stwierdzić po przeprowadzeniu jakichkolwiek badań laboratoryjnych.

Nasz specjalista jest doświadczonym neurologiem w Czestochowie. Zadzwoń do nas i zapisz się na wizytę.