teczki reklamowe z logo

W sprzedaży znaleźć można aktualnie różne rodzaje teczek reklamowych z logo, przy czym każdy z nich ma swoje unikalne cechy i korzyści. Na co warto zwrócić szczególną uwagę, gdy planuje się zakupienie takich teczek? Oto modele, które kupowane są najczęściej!

Standardowe teczki reklamowe

Są to najbardziej popularne rodzaje teczek reklamowych, które po otwarciu tworzą jedną kieszeń do przechowywania dokumentów, broszur lub innych materiałów bez zamknięcia albo zamykaną za pomocą sznureczków. Najczęściej takie teczki reklamowe oferowane są w formacie A4, ale również można kupić je w wielu innych wariantach pod kątem ich rozmiaru. Są wszechstronne i nadają się do różnych celów, takich jak prezentacje, konferencje i targi.

Teczki reklamowe z gumką

Takie teczki wyposażone są w praktyczną gumkę, która zabezpiecza umieszczone w nich dokumenty przed wysypywaniem się.

Teczki z szerokim grzbietem

Teczki foldery są wyposażone w dodatkowe zagięcia na grzbiecie, co pozwala na ich rozszerzenie i umieszczenie większej liczby dokumentów lub grubszych materiałów. Takie teczki reklamowe określane są również jako teczki dwubigowe albo trzybigowe, zależnie od tego, ile zagięć posiadają one na swoim grzbiecie.

Teczki z tłoczeniami i foliowaniami

Dodaj elegancji i profesjonalizmu swoim teczkom, zamawiając logo i wzory w wariancie wytłoczonym lub powlekanym folią.

Teczki ekologiczne

Firmy, które chcą wziąć większą odpowiedzialność za środowisko, mogą wybrać teczki wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu, pokazując swoje zaangażowanie w działania przyjazne dla środowiska. Takie teczki reklamowe najczęściej produkowane są z tak zwanego szarego kartonu, który nie jest dodatkowo wykańczany, dlatego mają one surowy, ale efektowny wygląd.

Teczki laminowane

Reklamowe teczki laminowane zapewniają zwiększoną trwałość i ochronę przed zużyciem, dzięki czemu nadają się do długotrwałego użytkowania i częstego przenoszenia różnych dokumentów. Podczas produkcji teczki reklamowe tego typu powlekane są za pomocą warstwy laminatu, który nadaje im wysoką odporność na czynniki zewnętrzne.

Teczki z miejscem na wizytówkę

Również pod uwagę warto wziąć teczki reklamowe wyposażone w miejsce na wizytówkę. Najczęściej takie miejsce ma formę nacięć w jednym ze skrzydełek. Doskonale nadają się one do przechowywania dokumentów dla klientów i kontrahentów, a umieszczona w nich wizytówka może pomóc w zacieśnianiu więzów biznesowych. Więcej informacji dotyczących różnych rodzajów teczek reklamowych z logo można znaleźć bezpośrednio na stronach ich producentów.