bodyguard-145447_640Odzież ochroniarska to nie tylko kojarzone przez wszystkich czarne swetry i budzące respekt kurtki z odpowiednimi naszywkami. To również ubrania pozostające poza zasięgiem naszego wzroku, ale zapewniające komfort pracy w różnych okolicznościach oraz warunkach atmosferycznych. O czym mowa? O bieliźnie!

Pod pojęciem bielizna rozumiemy tutaj komplety, kalesony oraz podkoszulki termiczne, szczególnie przydatne, w przypadku pracy na zewnątrz, gdy aura nie dopisuje i najchętniej zostalibyśmy w domu. Czym charakteryzują się wyżej wymienione produkty?

Komplety termiczne – to element bielizny znajdujący się najbliżej ciała, zapobiegający jego uszkodzeniom podczas ćwiczeń. Najczęściej wykonany z poliestru, dzięki czemu odprowadza wilgoć od ciała na zewnątrz, pozostaje przy tym suchy oraz nie przepuszcza wilgoci w drugą stronę.

Kalesony –  bezszwowe spodnie termoaktywne o konstrukcji dwuwarstwowej, umożliwiającej odprowadzanie wilgoci oraz zachowanie maksymalnej higieny i poczucia komfortu. Dzięki dobremu dopasowaniu się do ciała, jeszcze lepiej spełniają swoją funkcję, nie krępując przy tym ruchów. Bardzo łatwo utrzymać je w czystości, szybko schną, nadają się na każdą porę roku. Komfort użytkowania podnosi także funkcjonalny rozporek.

Podkoszulki termiczne – również odzież ochroniarska, z tym, że bezszwowa i termoaktywna przeznaczona zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet. Podnosi komfort pracy zarówno zimą, jak i latem. Unikalny system pozwala utrzymać specyficzny mikroklimat przy skórze, zabezpieczając odpowiednią wilgotność. Istnieją także specjalne rodzaje podkoszulek termicznych przeznaczonych do warunków zimowych. Dzięki zastosowanym materiałom, ciało użytkownika jest ogrzewane, a nadmiar wilgoci odprowadzany na zewnątrz.