Niepozorne poroże może stanowić świetną bazę do oświetlenia salonu, jadalni lub sypialni. Z kolei rogi jelenia będą idealne do punktowego rozjaśnienia pokoju za pomocą modnych ostatnio lampek LED.

Jak jeszcze można wykorzystać myśliwskie detale do stworzenia niepowytwarzanego klimatu w mieszkaniu? Czy modny ostatnio łowiecki styl może wyglądać dobrze i odnowić nasz dom? Na te pytania znajdziesz odpowiedź w tym artykule.

Jak zaaranżować styl myśliwski w nowoczesnym mieszkaniu?

Bez względu na to, czy mieszkasz w skandynawskim domu urządzonym w stylu minimalistycznym, czy też w luksusowym apartamencie pełnym ciężkich, szykownych dodatków, styl myśliwski jest dla Ciebie. Jedyny warunek, który sprawi, że dobrze będzie się prezentował to poroża wykonane z materiału pasującego do wnętrza.

Do współczesnych domów idealne będzie poroże surowe, czyli takie, które nie posiada żadnych dodatkowych ozdób nawiązujących do stylu mieszkania. W przypadku mebli natomiast, najlepsze będą te wykonane z surowego drewna z odpowiednim grawerem.

Jeśli natomiast potrzebna jest nam lampa z poroża do rustykalnego pomieszczenia, zastanówmy się nad zakupem takiej, której detale zostały wykonane ze szlifowanych elementów mosiądzu.

Jak kupić dobrej jakości meble z poroża?

Będąc miłośnikiem stylu łowieckiego, w Twoim domu nie może zabraknąć folklorystycznych elementów wyposażenia. Idealne będą meble z poroża https://antlabo.pl/pl/c/Meble/16.

Te, które można zakupić na tej stronie to połączenie nie tylko jakości, perfekcyjnego wykonania z dbałością o detale i niepowtarzalnego stylu, ale również przemyślana konstrukcja stworzona z myślą o łowieckim stylu i przechowywaniu tego, co dla nas najcenniejsze.

Wspominając o meblach nie sposób pominąć sposobu ich czyszczenia i konserwacji. Zanim zaczniemy ścierać z nich kurz, warto dokładnie przeczytać, jakie środki będą odpowiednie do typu drewna z jakiego wykonana jest szafa lub inny element wyposażenia wnętrz.

Dzięki temu posłużą nam one na dłużej, blaty nie zmatowieją, a właściwa pielęgnacja sprawi, że nie będą przyciągały brudu.