Jesteś zabieganą kobietą? Nie masz czasu na manicure? Poznaj lakiery hybrydowe i stylizację paznokci z ich użyciem.

Manicure hybrydowy staje się coraz bardziej popularną formą stylizacji paznokci. Lakiery wykorzystywane przy tym zabiegu są trwałe, szybko schną i dają piękne efekty. Ponadto możesz cieszyć się pięknymi paznokciami aż przez dwa tygodnie!  Zobacz, dlaczego jeszcze warto poznać ten rodzaj manikiuru.

Piękne paznokcie na zawołanie

Standardowe lakiery schną wolno, szybko odpryskują i do tego są naprawdę nietrwałe. Niedługo po otwarciu buteleczki z takim specyfikiem, emalia zaczyna gęstnieć i po kilku tygodniach nadaje się do wyrzucenia. Skończ z tym raz na zawsze! Poznaj lakiery hybrydowe, która zmienią zwyczajny manicure w kosmetyczny rytuał. Wystarczy tylko jedna wizyta w salonie, a Twoje paznokcie będą zadbane i zniewalająco piękne. Dlaczego?

Gelowy lakier hybrydowy, szybko się nakłada i do tego błyskawicznie wysycha za pomocą lampy UV. Kosmetyczka nie musi piłować płytki, by wykonać ten rodzaj manikiuru. Również samo ściąganie gelu jest bezinwazyjne dla paznokci. Ponadto po zabiegu możesz robić to co Ci się podoba bez obaw, że emalia odpryśnie albo na paznokciach pojawią się nieestetyczne wgniecenia.

Salon kosmetyczny

Manicure hybrydowy, warto wykonać w profesjonalnym salonie kosmetycznym. Podczas wykonywania tego zabiegu, bardzo ważna jest higiena i estetyka. Narzędzia, jakie wykorzystuje stylistka powinny być zdezynfekowane i wysterylizowane w specjalnym autoklawie próżniowo-ciśnieniowym. Warto również zwrócić uwagę na marki lakierów, którymi malowane są Twoje paznokcie. Muszą być to sprawdzone, znane i profesjonalne kosmetyki.

Można również sprawdzić, czy dany gabinet kosmetyczny ma dobra renomę. Wystarczy odwiedzić ich stronę na facebook’u czy w innych social mediach i poczytać, co na ich temat piszą klienci. Zazwyczaj już po kilku minutach dowiesz się, czy zaufać takiemu salonowi i czy wykonywane przez nich zabiegi są naprawdę skuteczne.

Gdzie znaleźć dobry salon kosmetyczny?

Polecamy Ci przeszukać internet i fora dyskusyjne. Wiele kobiet poleca sobie nawzajem profesjonalne gabinety kosmetyczne i dzięki temu szybko znajdziesz ten idealny dla Ciebie. Możesz zajrzeć również tutaj: http://www.easynails.eu.