nail-1118711_640

Wiosna, to inspirujący czas, pełen optymistycznych i żywych kolorów. Nasze paznokcie dzięki manicurowi hybrydowemu mogą się przeistoczyć w pełen finezji dodatek, bez którego nie będziemy chciały wyjść z domu.

Mówi się, że wiek kobiety można określić po stanie jej dłoni. Oprócz właściwego nawilżenia naskórka, niesamowicie istotne są paznokcie i ich stan. Manicure hybrydowy może odmienić wygląd naszych dłoni o 180 stopni. Dzięki niemu nasze dłonie będą wyglądały niesamowicie atrakcyjnie, młodo i świeżo. Dzięki paznokciom hybrydowym będziemy śmielsze, pewniejsze siebie, a nasz image będzie prezentował się profesjonalnie. Co jest hitem tej wiosny na paznokciach?

Wiosenne uderzenie

Mamy dobrą wiadomość dla miłośniczek paznokci hybrydowych w kolorach pełnych słodyczy, bo tej wiosny jest to absolutny hit! Właściwie w grę wchodzi cała gama kolorystyczna, od odcieni pastelowych, po żywe i soczyste barwy. Nie może zabraknąć odcieni różu, fioletu i błękitu. Kolor miętowy, cytrynowy, malinowy, wiśniowy, limonkowy – czyli wszystko, co tylko może się kojarzyć z słodyczą i świeżością. Zwolenniczki klasycznych beżów i szarości spokojnie mogą się na takie zdecydować, one nigdy nie wychodzą z mody, zwłaszcza jeśli są to paznokcie hybrydowe. Klientki salonów, które decydują się na manicure hybrydowy w Warszawie, często decydują się na różnego rodzaju wzorki i zdobienia na paznokciach, które wyglądają niesamowicie atrakcyjnie i pociągająco.

Manicure hybrydowy – satysfakcja gwarantowana

Nic tak nie poprawia humoru kobiecie, jak wizyta u kosmetyczki i poczucie, że ktoś profesjonalnie zajmie się naszymi paznokciami. Teraz jest idealny czas, by wnieść nieco polotu i zaszaleć z kolorami. A manicure hybrydowy gwarantuje piękne, zadbane i efektowne paznokcie nawet do dwóch tygodni, od momentu nałożenia. Kolor prezentuje się pięknie, błyszczy i jest wysoce odporny na wiele czynników. To, co najbardziej zachęcające w manicurze hybrydowym, to efekt wizualny, trwałość i zdrowie naszych paznokci, bo poprawiają twardość i wytrzymałość naturalnej płytki. Każdego dnia nasze dłonie i paznokcie narażone są na czynniki, które je postarzają. Paznokcie hybrydowe są doskonałym rozwiązaniem dla kobiet, które zajmują się domem, a przy tym jednocześnie chcą dobrze wyglądać.

Manicure hybrydowy w żywych, radosnych kolorach, to mus tej wiosny! Nie ma lepszego sposobu na poprawę humoru, jak wizyta w salonie kosmetycznym, z którego wyjdziemy z pięknymi i zadbanymi paznokciami hybrydowymi.