Lada dzień wymarzona impreza. Kreacja już dawno została wymyślona. Wreszcie nadszedł ten dzień. Lekko spóźniona, pełna wdzięku wchodzisz – niczym gwiazda Hollywood po czerwonym dywanie – do umówionego lokalu. Rozpromieniona witasz się ze wszystkimi, a tu szok! Znajoma ma identyczną sukienkę jak ty! Cały misterny plan został zrujnowany! Aby uniknąć tego najczarniejszego scenariusza, lepiej postawić na… własną tkaninę, z której wyczarujesz oryginalną i niepowtarzalną stylizację!

Bądź na topie

Projektanci bardzo chętnie sięgają po tkaniny drukowane. Do dyspozycji mają zarówno te cieńsze, jak i grubsze. Co je charakteryzuje? Niebanalne wzory, które odpowiadają aktualnym trendom, bogata gama kolorystyczna, precyzyjne wykończenie, a także bogactwo zastosowań. Wśród najbardziej wzorzystych wymienić można bawełnę i minky. Ta pierwsza polecana jest szczególnie osobom, które uwielbiają luźny styl. Jeśli chodzi o wzory, to w ostatnim czasie królują zdecydowanie motywy kwiatowe i roślinne. Występują one zarówno w żywych kolorach, jak i bardziej stonowanej gamie kolorystycznej. Szczególnie dobrze wyglądają na sukienkach, spódniczkach, topach i bluzkach. Jeśli postawicie na tkaninę z dodatkiem elastanu, ubranie będzie się mniej gniotło. Nieco bardziej odważne panie mogą sięgnąć po tkaniny z motywami geometrycznymi oraz abstrakcyjnymi wariacjami. Warto zaznaczyć, że drukowane tkaniny wzorzyste mają nieograniczone możliwości, jeśli chodzi o opcje ich zastosowania.

Wyróżnij się w tłumie

Tkanina drukowana będzie doskonałym wyborem szczególnie dla osób, które marzą o tym, aby wyróżniać się w tłumie. Wobec stworzonej z niej stylizacji nie sposób przejść obojętnie. Na dodatek wzory na tego rodzaju tkaninach właściwie nigdy nie wychodzą z mody. Mało tego, wciąż powstają coraz to nowsze i bardziej oryginalne. Często przekłada się je brokatową nitką, która sprawia, że materiał jest jeszcze bardziej efektowny. Nie bójcie się też eksperymentować i łączyć wzorów. Oczywiście podchodźcie do nich rozważnie. Jeśli kombinacja będzie trafiona, uzyskacie niepowtarzalną stylizację, która olśni najbliższych. Więcej o doborze tkanin przeczytasz na http://zubibo.pl/blog-pol.phtml