airport-1543008_640

Każdy, kto często podróżuje służbowo, wie, jak ważne jest szybkie dotarcie na miejsce spotkania. Już zwykłe podróże po Polsce wymagają od nas dużych zdolności w zakresie planowania. Najtrudniej jednak jest się dobrze zorganizować, jeśli podróżujemy samolotem. Z wielu względów lotniska mieszczą się w pewnym oddaleniu od centrów miast – zaś cel naszej służbowej podróży zazwyczaj znajduje się w śródmieściu. Tym sposobem zostajemy zmuszeni do skorzystania z kilku środków transportu naraz: samolotu, transferu z lotniska oraz komunikacji miejskiej. Ile rzeczy może wtedy pójść nie tak!

Można to jednak rozwiązać w o wiele prostszy i wygodniejszy sposób. Zamiast komplikować sobie życie przesiadkami pomiędzy różnymi środkami transportu, skorzystajmy lepiej z usług wypożyczalni samochodów, która znajduje się przy lotnisku, na przykład takiej, jak ta: http://www.yourcar.pl/wypozyczalnia-samochodow-katowice-pyrzowice-lotnisko/

Wypożyczenie auta, które zostanie podstawione tam, gdzie sobie życzymy, to znaczna oszczędność czasu. Rezerwacji możemy dokonać już przez Internet. Ta opcja sprawdzi się doskonale w przypadku zabieganych biznesmenów, którzy nie mogą sobie pozwolić na spóźnienie i zależność od wielu środków komunikacji. Wyobraźmy sobie, że najpierw spóźnia się nasz samolot, potem transfer z lotniska, a następnie komunikacja miejska, którą chcemy się dostać do siedziby kontrahenta. To by było niepoważne. Lepiej zapewnić sobie spokojny dojazd na czas.

Wypożyczalnia samochodów może nam również pomóc sprawnie zorganizować sobie transport na lotnisko. Niejednokrotnie boimy się zostawiać swoje auto (prywatne czy też służbowe) na kilka dni pod terminalem. Poza tym, niesie to również za sobą duże koszty. O wiele korzystniejsze dla nas będzie wypożyczenie auta. Możemy je zostawić na lotnisku do odbioru przez pracownika wypożyczalni i spokojnie kontynuować swoją podróż. Jednorazowy wynajem auta jest również zazwyczaj tańszy niż pozostawienie własnego pojazdu na kilka dni na parkingu długoterminowym.