Oczywiście biustonosz to element bielizny, ale czasem wręcz koniecznym jest połączenie stylizacji w taki sposób, że będzie to bardzo ważny element całości naszego stroju. Fason sukienki, nasze osobiste predyspozycje, wszystko to razem sprawia, że wyboru bielizny nie możemy pozostawić przypadkowi.

Niewątpliwie dobrze dobrany biustonosz jest bardzo ważnym elementem garderoby, stanowi jej uzupełnienie i powinien być starannie wybrany i dopasowany do naszej sylwetki oraz osobistych preferencji.

Z pewnością do takich specjalnych predyspozycji bieliźnianych będzie nam służył biustonosz typu push up, podkreśli on bardzo ładnie sylwetkę, sprawi, że sukienka wieczorowa czy też ta zwykła, codzienna, będzie doskonale się układać na naszej figurze. Jeśli możecie sobie na to pozwolić, proponujemy miękkie, subtelne koronki, staniki w całej gamie kolorów, w tym biustonosze czerwone. Biustonosze typu bardotka, bardzo dobrze będą się nadawały pod wieczorowe kreacje. Największym ich atutem będą odpinane ramiączka, które pozwolą nam na założenie sukienki wieczorowej bądź koktajlowej z odkrytymi ramionami. Wśród licznych ofert tego typu bielizny znajdziemy także biustonosze typu balkonetka, biustonosze, które pozwolą nam na wyeksponowanie biustu, a także doskonałe do sukni z odkrytymi plecami, czyli coraz popularniejsze biustonosze samonośne.

Oczywiście wśród biustonoszy, które służą nam w szczególnych okolicznościach i są na szczególne okazje, będą staniki sportowe i staniki dla matek karmiących. Te ostatnie są bardzo przydatnym wynalazkiem, pozwalają karmić maluszki nawet w miejscach publicznych, bez kłopotliwego zdejmowania tej bielizny. Taki drobiazg jak odpinana klapka bardzo ułatwia życie mamom.

Co nowego w trendach?

Ponieważ moda stawia na różnorodność, kolory jesieni będą także zróżnicowane w trendach bieliźnianych. Chociaż intensywne kolory kojarzą się przede wszystkim z wiosną i latem, moda na sezon jesienno-zimowy również stawia na barwy. Odcienie landrynki, brzoskwini, indygo, burgund czy pastelowy błękit dominują w propozycjach kreatorów mody i największych światowych marek.