dictionary-155951_640Zastanawiałeś się nad nauką języka angielskiego na prywatnych kursach? Jeśli tak, już dziś skorzystaj z oferty naszej szkoły angielskiego w Częstochowie. Nasza szkoła, usytuowana w centrum miasta, może się okazać tym, czego szukasz.

Oferujemy kursy nauki języka angielskiego w niewielkich, kilkuosobowych grupach i co ważne, w przyjaznej atmosferze. Dbamy o to, by nasi słuchacze nie czuli się zestresowani i by uczestnictwo w naszych zajęciach i tym samym nauka języka obcego była dla nich przyjemnością. Nasi lektorzy mają czas na monitorowanie indywidualnej pracy każdego ucznia. Podczas zajęć prowadzona jest także praca w parach i praca w grupach. Nasze zajęcia nie są nudne. Staramy się, by uczniowie nie mieli nigdy poczucia, że jakaś część naszych zajęć była dla nich czasem straconym. Lektorzy konstruują zajęcia tak, by były one atrakcyjne dla wszystkich słuchaczy i by możliwie najwięcej z nich wynieść.

Nasza szkoła angielskiego w Częstochowie stawia także na nowoczesność. Stosujemy metody bezpośrednie nauki języka, dzięki czemu słuchacze przyswajają wiedzę szybciej niż w trakcie tradycyjnej nauki języka.

Nie zwlekaj i już dziś zapoznaj się z naszą ofertą, a następnie wybierz najbardziej odpowiednią dla siebie grupę. Nasi pracownicy pomogą Ci w wyborze grupy, a także udzielą odpowiedzi na wszelkie nurtujące cię pytania.

Warto zaznaczyć, że ceny kursów angielskiego w naszej częstochowskiej szkole nie są wygórowane. Dla naszych stałych słuchaczy oferujemy atrakcyjne rabaty.