Imprezy firmowe wcale nie muszą być nudne. Czasami wystarczy wprowadzić jeden element, by rozkręcić swoich pracowników i sprawić, by integracja przebiegała w niezwykle radosnej atmosferze. Jeśli nie masz pomysłu, jak rozruszać towarzystwo, wynajmij fotobudkę.

Fotobudki znane są już w Polsce od kilku sezonów, ale tak właściwie dopiero teraz zyskują coraz większą popularność. Pojawiają się na weselach, imprezach urodzinowych czy innych zabawach. Warto takie rozwiązanie wprowadzić również do swojej firmy. Wpłynie to na pewno pozytywnie na wizerunek Twojego zakładu oraz jego postrzeganie zarówno przez pracowników, jak i klientów.

Fotobudka na imprezie firmowej

Fotobudka może być świetnym pomysłem na rozkręcenie imprezy firmowej. Wspólne zdjęcia z innymi pracownikami nie tylko będą oryginalną pamiątką, ale także pomogą w integracji Twoich pracowników. Dodatkowo zabawne gadżety, takie jak peruki, meloniki czy doklejane wąsy sprawią, że Twoi podwładni będą się przy tym świetnie bawić.

Ale fotobudkę możemy także wykorzystać w celach marketingowych. Jeśli Twoja firma sponsoruje jakieś wydarzenie albo uczestniczy w targach, warto na tę okazję wynająć fotobudkę, która będzie Twoim znakiem rozpoznawczym, a klienci będą pozytywnie kojarzyć Twoje przedsiębiorstwo.

Oferta dla firm

Firmy wynajmujące fotobudki, np. http://www.imprezowyraj.pl/fotobudka/tarnow/, mają bogatą ofertę, dzięki której Twoja firma może zyskać większą popularność i będzie postrzegana jako nowoczesna i wychodząca naprzeciw klientowi. Twoje logo może znaleźć się nie tylko na zdjęciach. W ofercie znajduje się także branding budki. Możliwe jest umieszczenie Twojego znaku firmowego na budce albo oklejenie całej fotobudki wedle Twojego życzenia. Wybór należy do Ciebie. Ale to nie wszystko. Jeśli tylko chcesz, firma może spersonalizować specjalnie dla Ciebie wszystkie elementy fotobudki, także ekran, tło czy nawet gadżety. Jak widać, promocja Twojej firmy może być niezwykle łatwa i przyjemna.

Przykładowe ceny wynajmu fotobudki znajdziecie na stronie: http://www.imprezowyraj.pl/fotobudka/zakopane/.