Kiedy organizuje się przyjęcie http://www.imprezowyraj.pl/fotobudka dla dzieci, na przykład komunię, nie ma żadnych wątpliwości co do tego, czy lepszym wyborem będzie fontanna czekoladowa, czy alkoholowa. Problem jednak może pojawić się, kiedy chce się wynająć tego rodzaju urządzenie na przyjęcie innego rodzaju, na przykład wesele. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by zdecydować się na oba warianty, wymaga to jednak sporych nakładów finansowych. Które rozwiązanie będzie zatem lepsze?

Nie trzeba dobrze orientować się w tej kwestii, by móc stwierdzić, że fontanna alkoholowa co prawda może spotkać się z większym entuzjazmem pewnej grupy gości, ale to zdecydowanie wariant czekoladowy jest bardziej uniwersalny. Czekoladę lubią wszyscy i wszyscy mogą ją jeść, w przeciwieństwie do spożywania alkoholu, choć oczywiście w obu przypadkach fontanna jest też ciekawą atrakcją i niebanalną dekoracją stołu (zwłaszcza jeśli się o to szczególnie postara i zadba na przykład o oświetlenie podestu, na którym fontanna się znajdzie, co prezentuje się niesamowicie). Ponadto opcja czekoladowa jest znacznie łatwiej dostępna. Jeśli ktoś chce wynająć fontannę czekoladową w Tarnowie http://www.imprezowyraj.pl/fontanna-czekoladowa/tarnow/, Warszawie i każdym innym mieście może znaleźć wiele takich propozycji i tylko czasami firmy, które wynajmują te urządzenia, posiadają w swej ofercie także fontanny alkoholowe.

Na korzyść wariantu dostępnego dla wszystkich przemawiają także koszty. Alkohol zdecydowanie jest droższy niż czekolada, nawet ta lepsza gatunkowo (a takie zwykle są proponowane, można więc mieć pewność fantastycznej jakości i smaku), można też wypić go więcej niż przyjąć słodkości, a więc raczej nie jest to rozwiązanie dobre dla osób, które starają się zminimalizować koszty przyjęcia weselnego, a alkohol przecież i tak musi być dostępny także w podstawowej, tradycyjnej formie. Można zatem uznać, że wybór fontanny czekoladowej jest lepszym wyjściem w większości przypadków, nic więc dziwnego, że wariant ten jest znacznie popularniejszy niż fontanna alkoholowa.

http://www.imprezowyraj.pl/