Ceny flagowych modeli telefonów rosną w astronomicznym tempie. Nic więc dziwnego, że przy sporym wydatku rzędu nawet kilku tysięcy złotych chcemy odpowiednio zadbać o maksymalne zabezpieczenie kosztownego urządzenia.

Telefony, które codziennie narażone są na upadek z wysokości i zarysowanie, skutecznie chronią obudowy, których nie brakuje na rynku akcesoriów dedykowanych urządzeniom mobilnym. Oprócz klasycznych case`ów z silikonu, właściciele telefonów mają do dyspozycji gadżety wykonane z naturalnego drewna. Modne obudowy znajdziecie teraz w ofercie marki Plantwear.

Etui z drewna – problem rys z głowy

Rewolucja na rynku telefonów komórkowych trwa w najlepsze. Producenci urządzeń mobilnych wypuszczają telefony coraz bardziej wydajne, z jeszcze większą pamięcią lub aparatem porównywalnym z możliwościami lustrzanek. Kosztem zastosowania drogich technologii jest niższa jakość zewnętrznej pokrywy urządzenia. Nie bez bez powodu łatwiej teraz o porysowanie wyświetlacza czy pęknięcie sztucznej obudowy. By zaoszczędzić sobie nerwów i pieniędzy związanych z kosztowną naprawą lub wymianą telefonu, warto zawczasu zaopatrzyć się w praktyczne etui na telefon. Jak udowadniamy, oprócz swoich funkcji ochronnych, może ono pełnić także rolę estetycznego gadżetu. Wytrzymałe case`y na telefon, które produkujemy z naturalnego drewna są tego najlepszym przykładem.

Rękodzieło w harmonii z technologią

W Plantwear, obok modnych torebek, okularów i zegarków, specjalizujemy się też w ręcznie robionych etui na telefon. Do ich produkcji używamy starannie wybranych gatunków rodzimego i egzotycznego drewna o wysokiej jakości. Wszyscy miłośnicy niebanalnych akcesoriów znajdą wśród dostępnych obudów modele wykonane z palisandru indyjskiego, jabłoni indyjskiej, mango, klonu, orzecha czy padouka. Wykorzystując znane od wieków właściwości drewna, udało nam się stworzyć case`y, które idealnie współgrają z potrzebami współczesnych urządzeń. Dzięki dodatkowemu zabezpieczeniu drewna przez woski i dwie warstwy matowego lakieru, etui skutecznie i przez długi czas zabezpiecza obudowę rządzenia przed nieestetycznymi rysami.

Nieograniczone możliwości projektowe

Do produkcji wyjątkowych etui na telefon wybraliśmy drewno także z innych powodów niż jego wytrzymałość. Wiemy doskonale, że gadżety do urządzeń mobilnych powinny nie tylko służyć ich ochronie, ale też zdobić telefon. By sprostać potrzebom i oczekiwaniom najbardziej wymagających właścicieli smartphonów, stworzyliśmy więc unikatową ofertę drewnianych etui na Iphone`a i Samsunga. Bogactwo kolorystyczne drewna i zróżnicowany układ słojów sprawiają, że wszystkie nasze obudowy są w pełni oryginalne i mogą odbiegać o siebie niewielkimi detalami, które nadają im dodatkowego stylu. W efekcie eksperymentów z drewnem stworzyliśmy też szeroki wybór wzorów etui, wśród których fani gadżetów telefonicznych znajdą motywy geometryczne, kwiatowe i etniczne, a także wzory dedykowane zwolennikom minimalizmu. Sprawdź ofertę drewnianych etui na telefon Plantwear na stronie https://plantwear.pl/kategoria/drewniane-etui/