Chcesz poszerzyć swoje umiejętności językowe i szybciej nauczyć się angielskiego? Nic prostszego, dzisiaj dowiesz się jak to zrobić szybko i przede wszystkim efektywnie.

Język angielski, to wbrew pozorom trudny orzech do zgryzienia. Od dziecka, w szkole podstawowej czy w późniejszych latach nauki, poznajemy go od zupełnych podstaw. Jednak z biegiem lat, po skończeniu edukacji nie wszyscy używają go na co dzień. W takiej sytuacji, powrót do nauki angielskiego może okazać się trudniejszy niż nam się wydaje. Wiele zagadnień, musimy powtarzać lub całkowicie od nowa się ich uczyć.

Od kilkunastu lat, istnieje jedna i nie zawodna metoda nauki języka angielskiego. To metoda Callana. Na czym ona polega? W jakim czasie dzięki niej nauczymy się angielskiego? Na te i wiele innych pytań, znajdziesz odpowiedź w dzisiejszym artykule.

Metoda Callana – na czym polega?

Metoda Callana polega na nauce języka za pomocą rozmowy. To bardzo ważne, by umieć rozmawiać i przede wszystkim dobrze wymawiać słowa, zwroty i zdania w języku angielskim – to podstawa udanej i profesjonalnej komunikacji międzyludzkiej.

Szerzej objaśniając metodę Callana, wyróżniamy takie sposoby nauki jak:

– udzielanie szybkiej i niezwłocznej odpowiedzi na pytania lektora,

– pomoc ze strony fachowca w odpowiedzi na pytania,

– powtarzanie przyswojonego materiału bez notatek,

– uważne słuchanie i powtarzanie.

Jak widać, ogromny nacisk w tej metodzie poznawania języka angielskiego kładzie się na konwersacje i powtarzanie. Dzięki pomocy profesjonalnego lektora, nawet osoby, które słabo znają angielski lub uczą się go dopiero od podstaw będą w stanie szybko przyswoić daną lekcję i udzielić odpowiedzi na pytania.

Metoda Callana – dla kogo jest najlepsza?

Metoda Callana jest polecana szczególnie osoba, które cierpią na brak czasu i nie mają kiedy samodzielnie powtarzać materiału z lekcji czy korepetycji. Tak naprawdę, wszystkie zagadnienia omawiane są na lekcjach, więc na naukę języka angielskiego poświęcamy tylko ten czas kiedy udajemy się na zajęcia.

Gdzie skorzystać z nauki języka angielskiego metodą Callana?

Języka angielskiego metodą Callana możesz uczyć się na kurs języka angielskiego Częstochowa: http://tarkowski.edu.pl/. Znajdziesz tam dokładne informacje na temat kursu i jego przebiegu.