Depilacja pastą cukrową a inne metody depilacji

Share on Google+0Share on Facebook1Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on StumbleUpon0Share on Tumblr0

woman-314142_640Kobietom, które szukają najlepszej dla siebie metody depilacji, a nie wypróbowały jeszcze wszystkiego, warto polecić depilację pastą cukrową, wykonywaną w Warszawie. O zaletach tej metody usuwania zbędnego owłosienia można się przekonać odwiedzając profesjonalny salon kosmetyczny.

Każdy rodzaj depilacji wiąże się z pewnymi niedogodnościami. Po pierwsze, zabieg usuwania włosków zajmuje sporo czasu, zwłaszcza jeśli trzeba go często powtarzać. Po drugie, jest żmudny i wymaga sporo zaangażowania, żeby wydepilować dokładnie wszystkie miejsca na ciele z niechcianym owłosieniem. Wreszcie, bywa bolesny i dość nieprzyjemny, gdyż skóra w niektórych miejscach jest narażona na podrażnienia.

Poszczególne rodzaje depilacji mają swoje wyraźne wady. I tak np. ręczna maszynka do golenia z uwagi na swoje ostrze powoduje podrażnienia skóry i może spowodować zacięcia naskórka. Poza tym po goleniu włoski szybko odrastają, gdyż nie są usuwane z cebulkami. Z kolei depilacja depilatorem elektrycznym jest dość bolesna i pracochłonna, gdyż depilator wyrywa włoski z cebulkami. Szczególnie dużo zaangażowania wymaga usuwanie długich i grubych włosków. Jeszcze innym rodzajem depilacji jest stosowanie kremów chemicznych, które z kolei nie zawsze są w pełni skuteczne. Nie wszystkie panie mają do nich cierpliwość, gdyż trzeba je najpierw nakładać, potem odczekać jakiś czas i potem ścierać, co wiąże się z wykonywaniem dużej ilości czynności.

Paniom, które nie chcą męczyć się samodzielnie w domu, warto polecić depilację w salonach kosmetycznych, gdzie można skorzystać z zabiegów usuwania włosków woskiem twardym, miękkim lub też pastą cukrową. Depilacja pastą cukrową w Warszawie ma wiele zalet – jest skuteczna, dokładna i mało bolesna, a sama masa nie zawiera sztucznych składników. Daje dobre rezultaty, gdyż włoski odrastają dopiero po kilku tygodniach.

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.